28
12.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wczoraj fantazja dziś urojenie - zarząd POrtu dyrektor POrtu koń by się uśmiał. Marnotrawienie naszej kasy brak słów.
(2026.02.12)

info

15  
  2
współczuję ci
katon (2026.02.12)
opuszczę zaparowaną i zagrzybioną kanciapę.
derektor (2026.02.12)

info

6  
  2
Jakiego portu? Przecież tu nie ma portu. Utrzymanie jakiegoś zarządu to książkowy przykład niegosodarnosci. Tego zarządu jak Częstochowy bronili harley, nakrętka i motorówka. Ciekawe dlaczego? Ten twór istnieje już tyle lat a portu jak nie było tak nie ma.
Barburka (2026.02.12)

info

15  
  2
Ten cały port w ostatnich nastu katach zarobił tylko kilka razy są oświadczenia … a gang urzędników ma etaty jak to jest se 700k na remont wydaje spółka która nie zarabia tyle
Inc (2026.02.12)

info

11  
  1
Takie samo elbląskie myślenia, jak wybudowanie stanicy Straży Pożarnej na Łęczyckiej. Oby daleko od miejsca zdarzenia.
(2026.02.12)

info

10  
  2
Czy ktoś z władców miasta widział PORT morski? Gdzie w portach morskich znajdują się biura administracji? Jak zorganizować odprawę jednostek?
(2026.02.12)

info

8  
  2
Jeden cyrk.
....... (2026.02.12)

info

6  
  1
To dobry pomysł, można byłoby od razu wkomponować w budynek mieszkania dla zarządu Portu, a biuro wynająć gdzieś w centrum miasta, to ułatwi komunikację i dostęp do kapitanatu portu.
(2026.02.12)

info

6  
  1
To będzie wielka przeprowadzka - czajnik na prąd i robocza teczka na kanapki.
(2026.02.12)

info

10  
  0