A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wczoraj fantazja dziś urojenie - zarząd POrtu dyrektor POrtu koń by się uśmiał. Marnotrawienie naszej kasy brak słów.
współczuję ci
opuszczę zaparowaną i zagrzybioną kanciapę.
Jakiego portu? Przecież tu nie ma portu. Utrzymanie jakiegoś zarządu to książkowy przykład niegosodarnosci. Tego zarządu jak Częstochowy bronili harley, nakrętka i motorówka. Ciekawe dlaczego? Ten twór istnieje już tyle lat a portu jak nie było tak nie ma.
Ten cały port w ostatnich nastu katach zarobił tylko kilka razy są oświadczenia … a gang urzędników ma etaty jak to jest se 700k na remont wydaje spółka która nie zarabia tyle
Takie samo elbląskie myślenia, jak wybudowanie stanicy Straży Pożarnej na Łęczyckiej. Oby daleko od miejsca zdarzenia.
Czy ktoś z władców miasta widział PORT morski? Gdzie w portach morskich znajdują się biura administracji? Jak zorganizować odprawę jednostek?
Jeden cyrk.
To dobry pomysł, można byłoby od razu wkomponować w budynek mieszkania dla zarządu Portu, a biuro wynająć gdzieś w centrum miasta, to ułatwi komunikację i dostęp do kapitanatu portu.
To będzie wielka przeprowadzka - czajnik na prąd i robocza teczka na kanapki.