Wybrany wątek opinii

Nowy Port ma być na ulicy Żytniej/Mazurskiej a zarząd portu na drugim końcu miasta na Warszawskiej? Jaki sens? Nawet miasto nie wierzy w budowę portu za 3 lata według wczorajszej wizualizacji?
Logika (2026.02.12)
@Logika - Jaki port? To tylko mrzonki, obiecanki i robienie ludzi w.... A gdyby nawet to będzie to port polski czy niemiecki?
(2026.02.12)
współczuję ci
katon (2026.02.12)
Wietnamski.
(2026.02.12)
Wolałbyś, żeby był ruski ?
Ksiądz Kaszanka (2026.02.12)
Powrót do komentarzy