Wybrany wątek opinii
Nowy Port ma być na ulicy Żytniej/Mazurskiej a zarząd portu na drugim końcu miasta na Warszawskiej? Jaki sens? Nawet miasto nie wierzy w budowę portu za 3 lata według wczorajszej wizualizacji?
Do moderacji
Odpowiedz
50
5
@Logika - Jaki port? To tylko mrzonki, obiecanki i robienie ludzi w.... A gdyby nawet to będzie to port polski czy niemiecki?
Do moderacji
Odpowiedz
19
16
współczuję ci
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Wietnamski.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Wolałbyś, żeby był ruski ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0