UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie samo elbląskie myślenia, jak wybudowanie stanicy Straży Pożarnej na Łęczyckiej. Oby daleko od miejsca zdarzenia.
Takie samo elbląskie myślenia, jak wybudowanie stanicy Straży Pożarnej na Łęczyckiej. Oby daleko od miejsca zdarzenia.