A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wietnamski.
Od dłuższego czasu bardzo modne i chyba opłacalne jest działanie firmy od przenosin i zamiany funkcji różnych obiektów. Czasami są to akcje amatorskie bez sprawdzenia, jak przenosiny III LO z Saperów na Browarną, by w budynku na Saperów zrobić mieszkania, Po wyprowadzce dopiero sprawdzono, że się nie da. Przeprowadza się Biblioteka Pedagogiczna ze Starówki Tzw. Pałac Ślubów w ostatnich latach miał trzy lokalizacje. O Harcerzach nie wspomnę, bo co otrzymają od Ratusza to zniszczą Parę lat temu Ratusz kupił biurowiec po PZU na Trybunalskiej, by tam przenieść Wydziały rozproszone po mieście i nic. Liczba takich pustych budynków w mieście stale rośnie. Od 3 lat spory kompleks budynków i garaży po Straży na Bema czeka na ciągle zmieniające się pomysły do dziś, także z niektórymi szkołami po reformie nie wiadomo co zrobić. A za niedługo trzy obecne siedziby Policji / Tysiąclecia, Królewiecka. Strażnicza / powiększą liczbę pustych obiektów, bo Olsztyn zaplanował nową i jedyną w mieście Komendę Policji na Lotnisku, by petenci mieli kawał drogi, a policjanci jechali 3 razy dłużej do incydentów. Całość dopełniają pustostany lokali użytkowych na 1 Maja i Starówce
Wolałbyś, żeby był ruski ?
Do baraków na lotniczą
Będziemy potęgą kaczego rowu jak zalew rozmarznie.
i dlatego eksmitowali Darka Ignatowicza i Eblag-Europa. Slabe, bardzo slabe zagranie Urzedu Miasta. Reka reke myje
Wykopcie jamę na przekopie za 2 mld + znajdzie się jakaś piaskowa ziemianka
Zarząd Portu Morskiego Elbląg Sp. z o. o.-wynik finansowy netto: Spółka zakończyła rok 2024 ze stratą wynoszącą ponad 100 tys. Złotych. Poziom przeładunków: W 2024 roku w porcie przeładowano zaledwie 12 tysięcy ton towarów, co jest najsłabszym wynikiem od 2009 roku i bezpośrednio wpłynęło na ujemny wynik finansowy Kto Spółce pożycza pieniądze? Dlaczego Zarząd jest spółką a nie Port?