UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dobry pomysł, można byłoby od razu wkomponować w budynek mieszkania dla zarządu Portu, a biuro wynająć gdzieś w centrum miasta, to ułatwi komunikację i dostęp do kapitanatu portu.


Anuluj