UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dobry pomysł, można byłoby od razu wkomponować w budynek mieszkania dla zarządu Portu, a biuro wynająć gdzieś w centrum miasta, to ułatwi komunikację i dostęp do kapitanatu portu.
To dobry pomysł, można byłoby od razu wkomponować w budynek mieszkania dla zarządu Portu, a biuro wynająć gdzieś w centrum miasta, to ułatwi komunikację i dostęp do kapitanatu portu.