UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@abcdefg - NO bo nie wiadomo o co chodzi, więc przy okazji wydzyścimy nie sprzyjających nm komediantów. Jak w teatrze
Erich
@abcdefg - NO bo nie wiadomo o co chodzi, więc przy okazji wydzyścimy nie sprzyjających nm komediantów. Jak w teatrze
Erich