UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@abcdefg - Aja myślę że kierownika dzielnicowych z jego parlamentarnym jnęzykiem powinni przenieść do wykroczeń, albo dochodzeniówki. Tam palić w piecu nie musi, niech się wykarze realną pracą!
Erich
@abcdefg - Aja myślę że kierownika dzielnicowych z jego parlamentarnym jnęzykiem powinni przenieść do wykroczeń, albo dochodzeniówki. Tam palić w piecu nie musi, niech się wykarze realną pracą!
Erich