UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@abcdefg - Aja myślę że kierownika dzielnicowych z jego parlamentarnym jnęzykiem powinni przenieść do wykroczeń, albo dochodzeniówki. Tam palić w piecu nie musi, niech się wykarze realną pracą!

Erich

Anuluj