UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem, policja jest przeżarta pzprowskimi synami i esbeckimi mariuszkami... Gdyby jakiś dziennikarz śledczy zajął się tym kto w ostatnich dekadach kończył szkoły oficerskie policji ludziom włosy by stanęły dęba....