UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem, policja jest przeżarta pzprowskimi synami i esbeckimi mariuszkami... Gdyby jakiś dziennikarz śledczy zajął się tym kto w ostatnich dekadach kończył szkoły oficerskie policji ludziom włosy by stanęły dęba....