A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać
@kura na grzędzie - Zjedz rosół i pomyśl o prawach kury do życia.
@Cena za konkordat - Panie nie bądz pan rura i nie pękaj
Skąd to się bierze, że niektórym ludziom nic się nie podoba. Małże robią dobrą robotę, woda w naszym mieście jest zdatna do picia prosto z kranu a tu prawie same negatywne opinie.
Czy to się nie wpisuje jako żywo w znęcanie się nad zwierzętami?
@Cena za konkordat - Co maja rury ciepłownicze do wody? To są osobne sieci. Ta ciepłownicza akurat w Elblągu ma się chyba całkiem nieźle w przeciwieństwie do tej, którą dostarcza się wodę.
Zapewne mają POwiazania z KO.
@Kupczą stołkami - Ale nie kradną jak pisofcy
Jak znoszą chlorowanie?
@Ojej - To jest znęcanie się?! Panie "Ojeju" nic nie wiesz chyba na ten temat. Co powiesz na trzymanie zwierząt na mrozie, psów na łańcuchach czy przypadki hodowli nielegalnych psów i kotów!