UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skąd to się bierze, że niektórym ludziom nic się nie podoba. Małże robią dobrą robotę, woda w naszym mieście jest zdatna do picia prosto z kranu a tu prawie same negatywne opinie.
Ewa.M.
Skąd to się bierze, że niektórym ludziom nic się nie podoba. Małże robią dobrą robotę, woda w naszym mieście jest zdatna do picia prosto z kranu a tu prawie same negatywne opinie.
Ewa.M.