UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skąd to się bierze, że niektórym ludziom nic się nie podoba. Małże robią dobrą robotę, woda w naszym mieście jest zdatna do picia prosto z kranu a tu prawie same negatywne opinie.

Ewa.M.

Anuluj