UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać

Cena za konkordat