Wybrany wątek opinii

Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać
Cena za konkordat (2026.02.10)
@Cena za konkordat - Panie nie bądz pan rura i nie pękaj
(2026.02.10)
@Cena za konkordat - Co maja rury ciepłownicze do wody? To są osobne sieci. Ta ciepłownicza akurat w Elblągu ma się chyba całkiem nieźle w przeciwieństwie do tej, którą dostarcza się wodę.
(2026.02.10)
Powrót do komentarzy