Wybrany wątek opinii
Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Cena za konkordat - Panie nie bądz pan rura i nie pękaj
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Cena za konkordat - Co maja rury ciepłownicze do wody? To są osobne sieci. Ta ciepłownicza akurat w Elblągu ma się chyba całkiem nieźle w przeciwieństwie do tej, którą dostarcza się wodę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0