UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać
Cena za konkordat