UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki temu że w Polsce żaden rząd od dziesięcioleci nie inwestował w wymianę rur ciepłowniczych mamy coraz więcej awarii. Dziś kolejna rura pękła w Elblągu. Lepiej płacić wymyślonym bogom za ochronę niż realnie działać

Cena za konkordat

Anuluj