UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nissan to Noe wszystko, jest jeszcze rada Miasta, co oni zrobili??? Ludzie powtarzają głosując na tych samych ludzi bezrefleksyjnie nawet jak cała kadencję tylko siedzieli i czekali do końca posiedzenia... Taka refleksja sluchajcie, wczoraj przejeżdżam koło góry Chrobrego, było może 10 samochodów widać że przyjechali rodzice z dzieciakami rzadko zdarza się taka zima, a że po 17:00 to już ciemno no i te biedne dzieciaki zjeżdżają po ciemnicy bo nikt z rady miasta, otoczenia prezydenta, sam. prezydent przecież dzieci nie ma i nie wie że może warto zainstalować nawet tymczasowe 2 lampy żeby dzieciaki pojeździły, ale to za trudne przecież. Tak sobie pomyślałem ta nieoświetlona góra to taka kwintesencja i symbol pokazująca jak to miasto funkcjonuje...
Smutne to bardzo