UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nissan to Noe wszystko, jest jeszcze rada Miasta, co oni zrobili??? Ludzie powtarzają głosując na tych samych ludzi bezrefleksyjnie nawet jak cała kadencję tylko siedzieli i czekali do końca posiedzenia... Taka refleksja sluchajcie, wczoraj przejeżdżam koło góry Chrobrego, było może 10 samochodów widać że przyjechali rodzice z dzieciakami rzadko zdarza się taka zima, a że po 17:00 to już ciemno no i te biedne dzieciaki zjeżdżają po ciemnicy bo nikt z rady miasta, otoczenia prezydenta, sam. prezydent przecież dzieci nie ma i nie wie że może warto zainstalować nawet tymczasowe 2 lampy żeby dzieciaki pojeździły, ale to za trudne przecież. Tak sobie pomyślałem ta nieoświetlona góra to taka kwintesencja i symbol pokazująca jak to miasto funkcjonuje...

Smutne to bardzo