UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jedna kobita tyrała 40 lat i dostała niecałe 2,5 koła netto emeyrtury, niskei składki (albo zwyczajne) miała bo za minimalna robiła ale robiła a ja jako nierób-leń, co sobie sztukował pracę po 65 latach w końcu mam prawie tyle co ona i gdzie sprawiedliość?