UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jedna kobita tyrała 40 lat i dostała niecałe 2,5 koła netto emeyrtury, niskei składki (albo zwyczajne) miała bo za minimalna robiła ale robiła a ja jako nierób-leń, co sobie sztukował pracę po 65 latach w końcu mam prawie tyle co ona i gdzie sprawiedliość?