UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uwaga!!! Po co bic piané, w Egu normalnej pracy, podkreslam normalnej nie znajdziesz. Zostaja odpady do fizycznej, ewentualnie dyskonty bo tak naprawde to miasto utrzymuje administracja publiczna i wojsko i sluzby. Praca dla normalnych nie istnieje bo tu tylko uklad.
usmiechniety wojtek