Wybrany wątek opinii
Uwaga!!! Po co bic piané, w Egu normalnej pracy, podkreslam normalnej nie znajdziesz. Zostaja odpady do fizycznej, ewentualnie dyskonty bo tak naprawde to miasto utrzymuje administracja publiczna i wojsko i sluzby.
Praca dla normalnych nie istnieje bo tu tylko uklad.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@usmiechniety wojtek - Może odwrotnie, tylko nienormalny nie znajdzie dla siebie pracy. Nic nie umiem, wykształcenia nie mam, języków nie znam ale chcę normalną pracę z pensją prezesa banku.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0