Wybrany wątek opinii

Uwaga!!! Po co bic piané, w Egu normalnej pracy, podkreslam normalnej nie znajdziesz. Zostaja odpady do fizycznej, ewentualnie dyskonty bo tak naprawde to miasto utrzymuje administracja publiczna i wojsko i sluzby. Praca dla normalnych nie istnieje bo tu tylko uklad.
usmiechniety wojtek (2026.02.10)
@usmiechniety wojtek - Może odwrotnie, tylko nienormalny nie znajdzie dla siebie pracy. Nic nie umiem, wykształcenia nie mam, języków nie znam ale chcę normalną pracę z pensją prezesa banku.
(2026.02.10)
Powrót do komentarzy