UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma konieczności pchać tam kolejne bloki. to bardzo słabe miejsce jeśli chodzi o komunikację. jak rada miejska sie na to zgodzi to będzie jasne że mamy kretynów w ratuszu.
nie ma konieczności pchać tam kolejne bloki. to bardzo słabe miejsce jeśli chodzi o komunikację. jak rada miejska sie na to zgodzi to będzie jasne że mamy kretynów w ratuszu.