UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w ogóle całe te osuedle wiza wi szpitaa nie powinno istnieć cały teren powinien przejąć szpital który miałby szanse rozwoju i rozbudowy pod Króewiecką powinien być tunel i po drugiej stronie ulicy teren na rozbudowę szpitalaa między innymi blok na rehabilitację z prawdziwego zdarzenia oraz miejsca parkingowe. możnaby rozbudwaćsaoe specjalistyczne i zwiększyć ilość łóżek ktoś tu nie pomyślał przyszłościowo