UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy zamieszkałem w Elblągu w latach 70- tych przed dworcem PKP rosły piękne dęby, a przyjezdni byli oczarowani zielenią w mieście. Dzisiaj dużo mówimy o ekologii, a plac przy dworcu PKP/PKS jest zabetonowany, po dębach ani śladu, w innych miejscach deweloperzy robią co chcą, betonoza się rozszerza. Gratuluję władzom miasta: tylko kasiora się liczy, beton górą!