Wybrany wątek opinii

UM nie odpowiedział na złożone uwagi. nie przedstawił na jakie wyjątkowe okoliczności powołuje sie Ekobud z Ostródy aby skorzystac z lex developer. Pachnie mi tu bublem.
(2026.02.06)
Może bublem a może grono urzędnicze przyjęło pod stołem "ugodę"
Ole (2026.02.08)
Powrót do komentarzy