UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę zwrócić uwagę na uzasadnienie roszczenia takiej kwoty przez wykonawcę - podejrzewam że powoła się na „utracone korzyści”, więc ważne żeby przedstawił wszystkie dokumenty potwierdzające ich szacunki. Najprawdopodobniej sprawa skończy się ugodą a gmina będzie musiała coś zapłacić w jej ramach. Powodzenia w sporze.


Anuluj