UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę zwrócić uwagę na uzasadnienie roszczenia takiej kwoty przez wykonawcę - podejrzewam że powoła się na „utracone korzyści”, więc ważne żeby przedstawił wszystkie dokumenty potwierdzające ich szacunki. Najprawdopodobniej sprawa skończy się ugodą a gmina będzie musiała coś zapłacić w jej ramach. Powodzenia w sporze.