UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Hipokryci z pis - To samo z waszym facetem w białej sukience. Jak on się ściskał kilka razy z Putinem to był dobry a jak Tusk się spotkał z Putinem to 20 lat wypominacie. A że kaczor chciał poprawy stosunków to całkiem zapomnieliście

Himalaje hipokryzji