UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Hipokryci z pis - To samo z waszym facetem w białej sukience. Jak on się ściskał kilka razy z Putinem to był dobry a jak Tusk się spotkał z Putinem to 20 lat wypominacie. A że kaczor chciał poprawy stosunków to całkiem zapomnieliście
Himalaje hipokryzji