UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie tak się dziwię dlaczego cisza... żadnego komentarza z UM? 02.02 i dalej o informacji nic? O co chodzi?
Właśnie tak się dziwię dlaczego cisza... żadnego komentarza z UM? 02.02 i dalej o informacji nic? O co chodzi?