UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A epec rozpoczyna płukanie sieci jutro na gwiezdnej brak ciepłej wody i możliwy brak ogrzewania to gdzie ludzie mają iść do autobusu czy namiotu a może postać przy koksowniku???
JanekMaliniak
A epec rozpoczyna płukanie sieci jutro na gwiezdnej brak ciepłej wody i możliwy brak ogrzewania to gdzie ludzie mają iść do autobusu czy namiotu a może postać przy koksowniku???
JanekMaliniak