UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A epec rozpoczyna płukanie sieci jutro na gwiezdnej brak ciepłej wody i możliwy brak ogrzewania to gdzie ludzie mają iść do autobusu czy namiotu a może postać przy koksowniku???

JanekMaliniak

Anuluj