UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie powariowaliście? Jak jest zima to dobrze że jest zimno. Każdy ma okrycie a kto nie ma to dostanie z kontenera. bezdomni nie sa glupi chyba że nie chca pomocy to nic na siłę ale po co ten lament w tv koksowniki, namioty ludzie, przecież to nomrlanie, nie siejscie paniki co te media wyrabiają, pomagac jasne, trzeba ale to nie wybuch atomowy to tylko zima! Wazniejsze było fakt nieodśnieżenia chodników i ulic, to był falstart miasta nie było mozna chodzić bo oblodzone to wazniejsze.