UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie powariowaliście? Jak jest zima to dobrze że jest zimno. Każdy ma okrycie a kto nie ma to dostanie z kontenera. bezdomni nie sa glupi chyba że nie chca pomocy to nic na siłę ale po co ten lament w tv koksowniki, namioty ludzie, przecież to nomrlanie, nie siejscie paniki co te media wyrabiają, pomagac jasne, trzeba ale to nie wybuch atomowy to tylko zima! Wazniejsze było fakt nieodśnieżenia chodników i ulic, to był falstart miasta nie było mozna chodzić bo oblodzone to wazniejsze.