UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa - o polskim smogu, powietrze które truje. Ale dla ciebie to jest beee, napiszesz post dla naiwnych i masz radość


Anuluj