UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa - o polskim smogu, powietrze które truje. Ale dla ciebie to jest beee, napiszesz post dla naiwnych i masz radość