UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przecież miało być tak pięknie rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa
A przecież miało być tak pięknie rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa