UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A przecież miało być tak pięknie rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa


Anuluj