UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa - o polskim smogu, powietrze które truje. Ale dla ciebie to jest beee, napiszesz post dla naiwnych i masz radość