UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@v1 - Większość rodziców jest sama wpatrzona w telefony 24 h więc dzieciakom tez fundują taką rozrywkę i mają ich z głowy, a potem latanie do psychologa ze dziecko w depresji lub w agresji ! Wystarczy rozejrzec się wokół, dzieci w wózkach czy na spacerach siedzą jak kukły bo mamusia czy tatuś zamiast pokazywać dziecku świat wokół i rozmawiać, to owszem rozmawia z kumpelą przez telefon o zabiegach odmładzających lub bezmyślnie gapi się w telefon.... a zdrowiej ciepło się ubrać i biegać z dzieckiem nawet na mrozie co kiedyś bylo normą


Anuluj