UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@........ - szkoły wychłodzone, a jak wyjeżdżasz na urlop też bierzesz dodatkowe wolne bo masz mieszkanie wychłodzone, co za bełkot i wymyślanie problemów, zostaw swoje dzieci w domu aby nie zamarzły w tych szkołach z centralnym ogrzewaniem, a najlepiej idź jutro do szkoły weź termometr i sprawdź jaka temperatura, czy ty sądzisz, że nauczyciele pozwolą na to aby dzieci marzły razem z nimi?
modi