A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Unsere - Serio?Gdzie o tym poczytać?
cyt. do 8 lutego dworce PKP będą otwarte całodobowo..... a ile ich już mamy bo nie zliczę
w zbk jest przyjemniej
Fotowoltaiki nie widziałem, czym oni będą to ogrzewali ? Ropą ?
@Batyrowcy - A co to za odpowiedzialność zbiorowa? Może psy nie zasługują na dobro, bo kiedyś jakiś człowieka zagryzł?
A dworzec pks o 18 już zamknięty na cztery spusty.
Hotelowiec elbląski.
@ciekawe ...... - czy dworzec pks w elblągu też?
Niemce mają mercedesa; Czesi skodę a my Cleo i Mariana
Na każdym kroku widać kto rządzi w tym mieście. Teraz tylko czekam na koksowniki. W latach 80 przy nich stali i z ostrą amunicją szli na ludzi teraz kierują tym miastem. No czerwoni, kiedy koksowniki? Czy ludzie wreszcie się obudzą ?