63
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Unsere - Serio?Gdzie o tym poczytać?
(2026.02.01)
cyt. do 8 lutego dworce PKP będą otwarte całodobowo..... a ile ich już mamy bo nie zliczę
ciekawe ...... (2026.02.01)
w zbk jest przyjemniej
(2026.02.01)

info

0  
  0
Fotowoltaiki nie widziałem, czym oni będą to ogrzewali ? Ropą ?
(2026.02.02)

info

2  
  0
@Batyrowcy - A co to za odpowiedzialność zbiorowa? Może psy nie zasługują na dobro, bo kiedyś jakiś człowieka zagryzł?
(2026.02.02)
A dworzec pks o 18 już zamknięty na cztery spusty.
Route 66 (2026.02.02)

info

0  
  0
Hotelowiec elbląski.
(2026.02.02)

info

1  
  0
@ciekawe ...... - czy dworzec pks w elblągu też?
+++ (2026.02.02)
Niemce mają mercedesa; Czesi skodę a my Cleo i Mariana
(2026.02.02)

info

1  
  1
Na każdym kroku widać kto rządzi w tym mieście. Teraz tylko czekam na koksowniki. W latach 80 przy nich stali i z ostrą amunicją szli na ludzi teraz kierują tym miastem. No czerwoni, kiedy koksowniki? Czy ludzie wreszcie się obudzą ?
(2026.02.02)

info

1  
  5