UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile lat a może i dekadę śniegu nie było wcale albo na raz czy dwa poprószył? Urzędnicy bezczelnie udają cichociemnych. Guzik wydawano na akcję zima. Niewiele się dzieje lód na chodnikach jak był tak jest.


Anuluj