UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli między prywatną posesją a chodnikiem jest pas zieleni to chodnik należy do miasta i ono ma obowiązek odśnieżania a nie właściciel posesji


Anuluj