Wybrany wątek opinii
Oszczędności z ostatnich lat (mniej srogich zim) można przeznaczyć na obecną bardziej srogą zimę.
Do moderacji
Odpowiedz
44
6
Oni w ogóle mają oszczędności ? Śmiechu warte... chyba na swoich kontach.
Do moderacji
Odpowiedz
29
4
Zostały wydatkowane na nagrody za oszczędności.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0