Wybrany wątek opinii

Oszczędności z ostatnich lat (mniej srogich zim) można przeznaczyć na obecną bardziej srogą zimę.
(2026.01.28)
Oni w ogóle mają oszczędności ? Śmiechu warte... chyba na swoich kontach.
(2026.01.28)
Zostały wydatkowane na nagrody za oszczędności.
(2026.01.30)
Powrót do komentarzy