Wybrany wątek opinii
Jeżeli między prywatną posesją a chodnikiem jest pas zieleni to chodnik należy do miasta i ono ma obowiązek odśnieżania a nie właściciel posesji
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To wie każdy właściciel nieruchomości. A jak ktoś fika niech wzywa Policję. Dowie się, że nie ma obowiązku jeżeli posesję a chodnik dzieli działka miejska. Pas zieleni.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0