Wybrany wątek opinii

Jeżeli między prywatną posesją a chodnikiem jest pas zieleni to chodnik należy do miasta i ono ma obowiązek odśnieżania a nie właściciel posesji
(2026.01.29)
To wie każdy właściciel nieruchomości. A jak ktoś fika niech wzywa Policję. Dowie się, że nie ma obowiązku jeżeli posesję a chodnik dzieli działka miejska. Pas zieleni.
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy