Wybrany wątek opinii

Gdyby nie Tusk to by tej inwestycji nie było
Polacy dziękują Tuskowi (2026.01.27)
@Polacy dziękują Tuskowi - Ani 800+ dla obiboków ?
(2026.01.27)
@Polacy dziękują Tuskowi - To jak ma tyle kasy to może wreszcie sfinansuje 100 konkretów🤣🤣🤣. Czekam też kiedy lekarz do mnie sam zadzwoni
(2026.01.27)
@Polacy dziękują Tuskowi - Wiesz, że to nisko oprocentowanie kredyt... ?
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy