UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Współpraca z USA, Niemcami czy Wielką Brytanią polega na tym, że zarabiają na tym - a w razie konfliktu zbrojnego się od nas odwrócą. Lub nawet nas będą chcieli dobić co niektórzy. USA jest to kraj któremu konflikty zbrojne są potrzebne finansowo, oni nie dążą do pokoju.
okoniowaty