UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To dyktatura jest twoim zdaniem w Polsce? Tak łatwo się ujawniasz ruski agencie! Jak ci się u nas nie podoba, to wracaj do swojego putina czy łukaszenki, co tu jeszcze robisz?!


Anuluj