UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dyktatura jest twoim zdaniem w Polsce? Tak łatwo się ujawniasz ruski agencie! Jak ci się u nas nie podoba, to wracaj do swojego putina czy łukaszenki, co tu jeszcze robisz?!
To dyktatura jest twoim zdaniem w Polsce? Tak łatwo się ujawniasz ruski agencie! Jak ci się u nas nie podoba, to wracaj do swojego putina czy łukaszenki, co tu jeszcze robisz?!