Wybrany wątek opinii
Po co? Drony i tak przelecą... Momba magnetyczna i leżymy, dzieki ci OMO żeś mi spier.... ł spodnie. Elo pozdro dla kumatych 600
Do moderacji
Odpowiedz
19
42
Szkoda, że sam taki nie jesteś.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ty, "momba" magnetyczna :p... Mniej filmów S/F i będzie dobrze
Do moderacji
Odpowiedz
3
3