Wybrany wątek opinii

Po co? Drony i tak przelecą... Momba magnetyczna i leżymy, dzieki ci OMO żeś mi spier.... ł spodnie. Elo pozdro dla kumatych 600
(2026.01.27)
Szkoda, że sam taki nie jesteś.
(2026.01.27)
Ty, "momba" magnetyczna :p... Mniej filmów S/F i będzie dobrze
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy