UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.

bra

Anuluj