UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.
bra
Dalej boli i jeszcze prawie 10 lat będzie bolało. Dalej trzeba jątrzyć i dzielić Polaków, bo to dobre dla byłych zaborców. Pożyteczny idiota czy agent.
bra