59
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Polacy dziękują Tuskowi - Ani 800+ dla obiboków ?
(2026.01.27)
Zło to siedzi w tobie i twojej propagandowej tv. Powinieneś się bać ukraińców a nie rosjan.
kasdhc (2026.01.27)
I jak nas to zabezpieczy jeśli nagle Trumpowi zechce się przyłączyć Polskę jako kolejny stan?
(2026.01.27)
Zabezpieczają granicę z Ruskimi, a tymczasem rakiety i drony z kraju, którego nazwy nie wolno napisać, wlatują sobie i mordują ludzi.
(2026.01.27)

info

12  
  10
Dron się nie prześlizgnie brawo
000009 (2026.01.27)

info

10  
  7
ryżyyyy z tygryskiem jak cos wymyslą to nie wiadomo śmiac się czy płakać, kolejny z idiotycznych duo, jak jonski ze szczerbą....
(2026.01.27)

info

14  
  6
@kasdhc - Nie mów mi ruski trollu, co powinienem! Wystarczy że ruscy mówili nam to przez 70 lat komuny, a wcześniej przez ponad 100 lat zaborów. Teraz ruscy mordują Ukraińców, więc nie odwracaj kota ogonem! Rosja i ruscy to dla Polski i Polaków samo zło!
(2026.01.27)
Szkoda, że sam taki nie jesteś.
(2026.01.27)
@Prawda pisiory ? - Dziwne żeby piss głosował przeciw Rosji
Bracia Rosjanie (2026.01.27)
Trampowi Polska nie jest potrzebna jako kolejny stan, musiałby wtedy jej bronić. On odda ją jak Ukrainę kumplowi, który go rozgrywa.
(2026.01.27)