A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Polacy dziękują Tuskowi - Ani 800+ dla obiboków ?
Zło to siedzi w tobie i twojej propagandowej tv. Powinieneś się bać ukraińców a nie rosjan.
I jak nas to zabezpieczy jeśli nagle Trumpowi zechce się przyłączyć Polskę jako kolejny stan?
Zabezpieczają granicę z Ruskimi, a tymczasem rakiety i drony z kraju, którego nazwy nie wolno napisać, wlatują sobie i mordują ludzi.
Dron się nie prześlizgnie brawo
ryżyyyy z tygryskiem jak cos wymyslą to nie wiadomo śmiac się czy płakać, kolejny z idiotycznych duo, jak jonski ze szczerbą....
@kasdhc - Nie mów mi ruski trollu, co powinienem! Wystarczy że ruscy mówili nam to przez 70 lat komuny, a wcześniej przez ponad 100 lat zaborów. Teraz ruscy mordują Ukraińców, więc nie odwracaj kota ogonem! Rosja i ruscy to dla Polski i Polaków samo zło!
Szkoda, że sam taki nie jesteś.
Trampowi Polska nie jest potrzebna jako kolejny stan, musiałby wtedy jej bronić. On odda ją jak Ukrainę kumplowi, który go rozgrywa.