Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze! Tę granicę już dawno należałoby zamknąć. Nie wiem dlaczego jeszcze jeżdżą tam autobusy z Gdańska, na dodatek z tablicą informacyjną obwodu kaliningradzkiego, podczas gdy od kilku lat ta nazwa w polskim obiegu językowym i prawnym jest nieaktualna. Rosja to samo zło!
(2026.01.27)
Zło to siedzi w tobie i twojej propagandowej tv. Powinieneś się bać ukraińców a nie rosjan.
kasdhc (2026.01.27)
@kasdhc - Nie mów mi ruski trollu, co powinienem! Wystarczy że ruscy mówili nam to przez 70 lat komuny, a wcześniej przez ponad 100 lat zaborów. Teraz ruscy mordują Ukraińców, więc nie odwracaj kota ogonem! Rosja i ruscy to dla Polski i Polaków samo zło!
(2026.01.27)
@kasdhc - Zło jest blisko. Jest tuż obok
Najciemniej pod latarnią (2026.01.27)
Powrót do komentarzy