UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@kasdhc - Nie mów mi ruski trollu, co powinienem! Wystarczy że ruscy mówili nam to przez 70 lat komuny, a wcześniej przez ponad 100 lat zaborów. Teraz ruscy mordują Ukraińców, więc nie odwracaj kota ogonem! Rosja i ruscy to dla Polski i Polaków samo zło!