Wybrany wątek opinii
Co za ludzie tam pracują w tym urzędzie, najpierw sprzedają działki a później problem z różnymi zgodami- po co komu działka, jeśli nie może uzyskać zgody na budowę?.. to wygląda na oszustwo, działka przed sprzedarzą powinna być sprawdzona i zawierać wszelki klauzule ipozwolenia do rozpoczęcia budowy ze wskazaniem typu budowy, a nie później piętrzyć problemy typu... no wie pan nie da się... no chyba, że się da, ale minimum jest i tu koncert życzeń - komuszki świat poszedł do przodu przestańcie utrudniać ludziom życie - dzisiaj już nie ma na to zgody są za to kraty
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Sprzedażą, miało być
Do moderacji
Odpowiedz
0
0