Wybrany wątek opinii
Biurokracja w Elblągu ma się dobrze tak jak za czasów PRL może te same osoby jeszcze na stołkach siedzą
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
O co Ci chodzi?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0