Wybrany wątek opinii

Biurokracja w Elblągu ma się dobrze tak jak za czasów PRL może te same osoby jeszcze na stołkach siedzą
(2026.01.28)
O co Ci chodzi?
kolega ze służby (2026.01.28)
Powrót do komentarzy