UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze że się buduje, szkoda tylko że w centrum miasta powstaje zabudowa pudełkowa, a nie pierzejowa
jan marian rakieta
dobrze że się buduje, szkoda tylko że w centrum miasta powstaje zabudowa pudełkowa, a nie pierzejowa
jan marian rakieta